Konkurrencevindere

På denne side kan du finde alle vinderne af Bilkas konkurrencer. Alle vinderne er blevet kontaktet direkte.

Vindere 2017

Elektronik indsamling – november 2017:

Arne B. Jensen

1 års forbrug af Kettle Chips, Bilka Tasting
Dorthe Osterkryger

BilkaCare Elektronik indsamling – september 2017
Ivan Jørgensen

BilkaCare Elektronik indsamling – august 2017
Maiken Nilsson

Hyundai bilen i Børns Vilkår lotteriet i forbindelse med Streetfodbold touren
Hanne Juul Riberholdt 

BilkaCare Elektronik indsamling – juni 2017
Lise-Lotte Mogensen

Vinder af 5.000
Peter R., 4160 Gelsted

BilkaCare Elektronik indsamling – maj 2017
Emma Vestbjerg

Ølsmagning med Thisted Bryghus fra Du Ka’ uge 18:
Mette Kusk, Harlev

 

Brug Låget 2017 vindere

Kampagne fra 6. januar til og med den 2. april.

Bilka Tilst:

  1. Anne Ganes
  2. Emil Brandt
  3. Karin Bøgeholdt
  4. Malthe & Chris Degn

Bilka Skalborg:

  1. Storm Siig Buus
  2. Madeleine Berg
  3. Lotte Due
  4. Maria Kiel

Bilka Hundige:

  1. Jasmin Talarek, 
  2. Børnehuset Spiloppen
  3. Magnus Svensson
  4. Ingen data

Bilka Odense:

  1. Nanna Jensen
  2. Johanna hoffmark
  3. Anton Helbo
  4. Rasmus Jensen 

Bilka Ishøj:

  1. 0.B (Tina Stavnbo)
  2. 3. A Sterhøjskolen
  3. Irene Viggo
  4. Alis Andersen 

Bilka Slagelse:

  1. Asta/Emil Jønsson
  2. Amalie Sylvest-Nielsen
  3. Helle B. Hansen
  4. Henrik Hansen

Bilka Næstved:

  1. Nina Voltelen
  2. Jim Friward
  3. Sebastian Brun
  4. Kirsten Madsen

Bilka Holstebro:

  1. Sønderlandsskolen
  2. Limfjordsskolen
  3. Lone Vejsgaard
  4. Paprika & Annabell

Bilka Esbjerg:

  1. Caper Waldemar
  2. Ingen data
  3. Ingen data
  4. Ingen data

Bilka Vejle:

  1. Marianne Knudsen
  2. Nicklas Klaris
  3. Christina Rosenbæk
  4. Bertram Theilsby

Bilka Kolding:

  1. Nadia Høgh
  2. Ruth Lomholt
  3. Arne Nielsen
  4. Malene Bonde

Bilka Horsens:

  1. Frida og Olivia Agersbæk
  2. Johan Andersen
  3. Frederik Hasle Sauder
  4. Mette Tobiassen

Bilka OneStop:

  1. Ulrik Mørk
  2. Viktor Eilersen
  3. Agnethe Palmbech
  4. Ingen data

Bilka Viborg:

  1. Hanne Nørlem
  2. Trine Justesen 
  3. Lis Lund
  4. Birthe Bjørn

Bilka Sønderborg:

  1. John Poulin
  2. Mathias Hansen
  3. Bettina Nydahl
  4. Lone Winther

Bilka Herning:

  1. Martin Eriksen
  2. Helle Sveigaard
  3. Emilia Rytmar Grønbech
  4. Henriette Larsen

Bilka Hillerød: 

  1. Nor Hansen
  2. Per Baggesen
  3. Susanne Engelhardt
  4. Cathrine Petersen

Bilka Hjørring:

  1. Liva Hansen
  2. Lillian Jensen
  3. Nicklas Pape
  4. Laura Kristensen

iPad - marts
Helle W., 8370 Hadsten

Giv Din Mening - januar. Gavekort på 5000 kr.
Pernille H., 7184 Vedel

Vindere - Tænk stort kortet

Alle vindere af Bilkas Tænk-Stort konkurrence. Alle vinderne har fået direkte besked.

 

Vinder marts/april 2018:

Lis Ernstsen

Vinder januar/februar 2018:

Marianne Aarøe Lauridsen

Vinder november/december 2017:

Lis Ernstsen

 

Vinder september/oktober 2017

Jørgen Jensen, Aarhus V

 

Vinder juli/august 2017

Gunhild Toft, Næstved

 

Vinder juni 2017 

Rita Kofod, Støvring

 

Vinder maj 2017 

Ali Al-Tamimi, Slagelse

 

Vinder april 2017 

Ulla Bregner, Aarhus V

 

Vinder marts 2017 

Lene Hansen, Vejle

 

Vinder februar 2017 

Jes Søeborg, Greve

 

Vinder januar 2017 

Jette Andersen, Juelsminde