Konkurrencevindere

På denne side kan du finde alle vinderne af Bilkas konkurrencer. Alle vinderne er blevet kontaktet direkte.

Vindere 2016

Konfirmand 5-kamp
Sony TV: Martin Dinitrov, Ishøj
MacBook: Pernille Niemann

Giv Din Mening - april. Gavekort på 5000 kr.
Ulrik D. A., København S

Giv Din Mening - marts. Gavekort på 5000 kr.
Kitt V., Slagelse

SMS-challenge 2016
Tina Vang Nielsen, Århus
Emilie Bjerg, Hjørring
Maria Frahm, Esbjerg
Kristine Mønsted, Holstebro
Marie Terkelsen, Vejle
Julius Heltboe Slesvig, Fields
Ane Katrine Christoffersen, Kolding
Rikke Poulsen, Aalborg
Claus Sibbersen, Odense
Julie Hebo Kjærshøj, Næstved
Willem Schottert , Viborg
Nessa Naima Mahdaoui, Ishøj
Malene Maja Hartmann, Herning
Deborah Lena Cooley, Slagelse
Eric Asare, Hillerød
Mathias Hansen, Hundige
Henning Jørgensen, Sønderborg
Susan Andersen, Horsens

Giv Din Mening - februar. Gavekort på 500 kr.
Jørgen F., Næstved
Lars P., Tilst
Jette J., Aalborg Ø

Giv Din Mening - januar. Gavekort på 500 kr.
Heidi Fruelund, Herning
Mette Frandsen, Store Heddinge
Andreas Andersen, Odense S

Vindere af Antonius konkurrence
Annette Schioldan, Sæby
Janni Glarsing, Tikøb
Knud Laugesen, Middelfart
Lone Uglebjerg, Varde
Henrik Madsen, Skive
Poul Hansen, Faxe
Jette Smidt, Odense
Frode Andersen, Aalborg
Birgitte Sørensen, Esbjerg
Christina Grenz, Greve
Irma Jensen, Sabro
Sølva Hymøller, Sønderborg

De sidste vindere i Antonius er udtrukket, men det er endnu ikke lykkedes at komme i kontakt med disse.

Stort tillykke til vinderen af vores Adventsskrab med Bilka, føtex og Netto
1. præmie Vinder af iPad Mini 16GB
Zilje Pedersen, Korsør

2. præmie Vinder af DR SOFUS bamse, faldskærm, kopper og kuffert
Stine Hviid Johansen, slagelse
Børn: Tilde og Luna

3. præmie Vinder af gavekort på 300 kr. til Bilka, Føtex eller Netto
Mira Dalby Kjeldsen, Ryomgård

Godt skåret, guldmærkekampagne: Gavekort á 10.000 kr.
Linda Susi Dreier, Odense
Anette Frandsen, Tilst
Sasja Haaland Damgaard, Hjørring
 

Vindere 2015

Adventsskrab med Bilka, føtex og Netto
1. præmie - iPad Mini 16GB
Zilje Pedersen, Korsør

2. præmie - DR SOFUS bamse, faldskærm, kopper og kuffert
Stine Hviid Johansen, Slagelse

3. præmie - Gavekort på 300 kr. til Bilka, føtex eller Netto
Mira Dalby Kjeldsen, Ryomgård

Giv Din Mening - december. Gavekort på 500 kr.
Rasmus S. R., Tilst
Birgit S., Herning
Mona J., Bryrup
Helle K., Glumsø
Jeanette C., Horsens
Mathilde K., Give

Giv Din Mening - november. Gavekort på 500 kr.
Rafal Z., København
Jette B., Grindsted
Lisbeth H., Otterup

Giv Din Mening - oktober
Ann Hove, Hadsten

Vinder af Ecofly, oktober
Anders, Ringkøbing

Spørgsskema omkring cykler uge 12
Lisbeth Holst, Aarup

Vinder af Magisk Disney konkurrence på instagram
Cathrine, Valby

Vinder af Bilka.dk fødselsdagskonkurrencen på Facebook
Bolette Fleron Att. Michael, Esbjerg

Pakkespil
Stina: Toms kæmpe guld barre
Gitte: Toms kæmpe guld barre
Niels: Toms kæmpe guld barre
Natacha: Gavekort på 500 kr.
Inga: Gavekort på 500 kr.
Anette: Gavekort på 500 kr.
Thomas: Gavekort på 2.000 kr.
Jane: Gavekort på 500 kr.
Anna: Gavekort på 500 kr.
Jette: Gavekort på 500 kr.
Steffen: Gavekort på 500 kr.
Dan: Gavekort på 500 kr.
Charlotte: Gavekort på 500 kr.
Sabrina: 6 x Ferrero Rocher kugler
Leif: Samsung 48" Curved Ultra HD TV i hvid
Thomas: LG TV 40’’ TV
Kamilla: Pepsi Max cykel

Gavekort á 500 kr.
P. Buchwaldt, Køge
V. Ledel, Odense
L. Hansen, Vejle
J. Gantriss, Vejle
L. Madsen, Horsens

LEGOLAND® ophold
Anne-Louise Michno, Hobro
Luise Pedersen, Brørup
Carsten Witt, Sorø
Vivi Søndergaard, Aalborg

Lyssværd
Anna Oehlers, Rødovre
Christina Wael, Horsens
Brian Friedrichsen, Fredericia
Edith Hansen, Hørning
Louise Nielsen, Aalborg
Gurli Lykkebo, Oksbøl
Janni Bejder, København S
Malene Dirksen, Sommersted
Charlotte Møller, Solrød Strand
Pia Salvesen, Støvring

Besøg i Claus Dalbys have for 2 personer torsdag den 27. august 2015 kl. 18. Gavekort er på vej til vinderne.
Henning Berrig, Odder
Else Skov Andersen, Vejen
Ingolf Knudsen, Kolding
Ena Nielsen-Refs, Viby J
Susanne Mogensen, Brabrand
Astrid Hansen, Aalborg SV
Natalja, Aalborg 
Henrik Varta Hansen, Odense V
Ester Nygaard, Odense C
Tina Thorn, Herning
Elsebeth Bergmann, Karup
Birgit Christiansen, Holstebro
Ole Bentsen, Struer
Agnete Jensen, Ølgod
Betty Juel Andersen, Esbjerg V
Hanne Hansen, Glostrup
Inger Vagn Andersen, Greve
Minna Pedersen, Middelfart
Betty Lind, Grindsted
Susanne Bjørbæk, Ishøj
Bianca Møller, Ringsted
Gerda Jensen, Horsens
Jane Krogh, Horsens 
Elisabeth V. Nielsen, Hjørring
Anne-Marie Hald, Hjørring

GoNova konkurrence uge 32
Gavekort til Bilka på 10.000
Brian Thingaard, Næstved
Christina Hedegaard Jensen, Horslunde
Michael Skat Barrett, Herlev
Mette Toft-Pedersen, Svebølle

Tøm Bilka Næstved på 45 sek
Louise Smidt, Toreby

Gavekort til Bilka på 5.000
Mathias Andersen, Næstved

Besøg i Claus Dalbys have for 2 personer torsdag den 25. juni 2015 kl. 18. Gavekort er på vej til vinderne.
Anita Sørensen, Odense
Kirsten Pedersen, Årslev 
Inge Geertsen, Skibby
Annelise Johansen, Hvidovre
Ingrid Andersen, Holstebro
Anna Kilsholm, Struer
Gert Mark, Svenstrup
Katia Elkjær, Taastrup
Marianne Larsen, Ølstykke
Georg Larsen, Greve
Heidi Kousgaard, Kibæk
Margit Lund, Herning
Lisbeth D. Olsen, Løsning
Lars Jacobsen , Glumsø
Birte Kunze, Tappernøje
Susanne L. Christensen, Holstebro
Leif Viborg, Struer
Rita Knudsen, Kolding
Henny Christiansen, Egtved
Vibeke Klitgaard, Horsens
Henning Berrig, Odder
Henrik Martinsen, Viborg
Anne Søndergaard, Århus N
Rita Gregersen, Silkeborg
Jesper Pilemand-Als, Hirtshals

NAGA demo
Thomas Barrett, Havndal

1 års forbrug af Pampers
Luka Birk Dyrhoff, Haslev

Brug Låget
Bilka Slagelse
Lucas Mortensen
Kristoffer Larsen 
Fiil Larsen 
Vilas Larsen 
Sebastian Jørgensen
Rosenkilde skolen
Emma Pedersen

Bilka Hillerød
Laura Marie Vinter Christensen
Mia Kristiansen/Bjørnehøjskolen 2.b + 2.c
Marie Anderson
Christina Ropers

Bilka Vejle
Bredsten/Gadbjergskole
Karen Hauge Nielsen
Aale Hjortsvang Børneby v/Susanne Jepsen
Birgit Jeppesen

Bilka Holstebro
Simon & Daniel Villadsen
2.b Rolf Krake skolen v/ Karen Boisen
Spjald Skole - Indskolingen v/Ulla Boesen
Børnehaven Helgolandsgade

Bilka Skalborg
Ulla Jensen
Børnehaven Myretuen v/Sanne Sommersang
Jacob Sloth
Nikolaj Christiansen

Bilka Odense
Ulla Kjær
David Rasmussen
Lena Falkenstrøm
Rasmus Krogh

Bilka Ishøj
Gildbroskolen 3.A
Hanne Orup fra Brøndby Øster skole
1 L. Søagerskolen (Inge-Merete Pedersen)
Bettina Baggers Boateng

Bilka Kolding
Ane
Nadia Høgh
Alberte Kjærulff
Pinjevejens Børnehus Nord & Syd

Bilka Viborg
Gitte B Jensen
Klaus Kaas Vestertjele
Margit Christensen
Lea Kriegbaum

Bilka Hjørring
Ingen fyldte poser endnu!

Bilka Næstved
Mikkel Elvig Frederiksen
Line Braun
Helene Larsen
Katrine Krogh

Bilka Hundige
Natasja Mikkelsen
Anette Jørgensen
Tobias Kleberg Nielsen
Rebecca Schiller

Bilka Tilst
Frida Bang
Daniel Betinger
Maja Monrad
Isabella Christiansen

Bilka Sønderborg
Broagerskole 3. B
Laura og Mathilde Frederiksen Møller fra Midtals friskole
2. klasse – Lysabildskole
Lisbeth Jensen

Bilka Horsens 
Søren Arp
Maibritt Sørensen
Lone Salidvad
Else Mølsted

Bilka Esbjerg
Gustav Grønkjær
Mirza Pedersen
Susanne Haun - 3.a Sønderisskolen
Anna-Karina Hundrup

Bilka One Stop
Bente Botting
Mirza Pedersen
Victor Simonsen

Bilka Herning
Max Damsgaard
1.a - Lind skole
Anna Thomsen
Mikkel Bruhn

A-Z Hjørring
Mona Ulvmose
Aase Christensen
Sofia F. Andersen

Spørgeskema omkring cykler uge 12
Lisbeth Holst, Aarup

Rainbow Loom konkurrence
1. plads – vinder af iPad: Olivia Byrn, Brønshøj
2. plads – vinder af Rainbow Loom startsæt inkl. 10 poser: Jessica Bodilsen, Uldum
3. plads – vinder af Rainbow Loom startsæt inkl. 5 poser: Freja Schøllhammer, Fredericia

Der anvendes cookies til at forbedre din oplevelse af websitet. Du accepterer ved at navigere videre. Læs mere om websitets cookies