Konkurrencevindere

På denne side kan du finde alle vinderne af Bilkas konkurrencer. Alle vinderne er blevet kontaktet direkte.

Vindere 2017

Konkurrence om en Ølsmagning med Thisted Bryghus fra Du Ka’ uge 18 er vundet af:

Mette Kusk, Harlev

 

Brug Låget 2017 vindere

Kampagne fra 6. januar til og med den 2. april.

Bilka Tilst:

  1. Anne Ganes
  2. Emil Brandt
  3. Karin Bøgeholdt
  4. Malthe & Chris Degn

Bilka Skalborg:

  1. Storm Siig Buus
  2. Madeleine Berg
  3. Lotte Due
  4. Maria Kiel

Bilka Hundige:

  1. Jasmin Talarek, 
  2. Børnehuset Spiloppen
  3. Magnus Svensson
  4. Ingen data

Bilka Odense:

  1. Nanna Jensen
  2. Johanna hoffmark
  3. Anton Helbo
  4. Rasmus Jensen 

Bilka Ishøj:

  1. 0.B (Tina Stavnbo)
  2. 3. A Sterhøjskolen
  3. Irene Viggo
  4. Alis Andersen 

Bilka Slagelse:

  1. Asta/Emil Jønsson
  2. Amalie Sylvest-Nielsen
  3. Helle B. Hansen
  4. Henrik Hansen

Bilka Næstved:

  1. Nina Voltelen
  2. Jim Friward
  3. Sebastian Brun
  4. Kirsten Madsen

Bilka Holstebro:

  1. Sønderlandsskolen
  2. Limfjordsskolen
  3. Lone Vejsgaard
  4. Paprika & Annabell

Bilka Esbjerg:

  1. Caper Waldemar
  2. Ingen data
  3. Ingen data
  4. Ingen data

Bilka Vejle:

  1. Marianne Knudsen
  2. Nicklas Klaris
  3. Christina Rosenbæk
  4. Bertram Theilsby

Bilka Kolding:

  1. Nadia Høgh
  2. Ruth Lomholt
  3. Arne Nielsen
  4. Malene Bonde

Bilka Horsens:

  1. Frida og Olivia Agersbæk
  2. Johan Andersen
  3. Frederik Hasle Sauder
  4. Mette Tobiassen

Bilka OneStop:

  1. Ulrik Mørk
  2. Viktor Eilersen
  3. Agnethe Palmbech
  4. Ingen data

Bilka Viborg:

  1. Hanne Nørlem
  2. Trine Justesen 
  3. Lis Lund
  4. Birthe Bjørn

Bilka Sønderborg:

  1. John Poulin
  2. Mathias Hansen
  3. Bettina Nydahl
  4. Lone Winther

Bilka Herning:

  1. Martin Eriksen
  2. Helle Sveigaard
  3. Emilia Rytmar Grønbech
  4. Henriette Larsen

Bilka Hillerød: 

  1. Nor Hansen
  2. Per Baggesen
  3. Susanne Engelhardt
  4. Cathrine Petersen

Bilka Hjørring:

  1. Liva Hansen
  2. Lillian Jensen
  3. Nicklas Pape
  4. Laura Kristensen

iPad - marts
Helle W., 8370 Hadsten

 

Giv Din Mening - januar. Gavekort på 5000 kr.
Pernille H., 7184 Vedel

 

Vindere 2016

Ramasjang pakkekalender adventsskrab
1. præmie = ingen vinder fundet
2. præmie = Malene Nielsen, Vægtens Kvarter 36, 6710 Esbjerg V
3. præmie = ingen vinder fundet

Hovedpræmievindere af Det Store Pakkespil 2016
Gavekort á 10.000 kr. til føtex/Bilka/Netto 

Karl Bo fra Augustenborg 

Hovedpræmie på 100.000 kr. fra Danske Spil 
Dennis fra Ringsted 

Giv Din Mening - oktober. Gavekort på 5000 kr.
Brian R., Vildbjerg

Giv Din Mening - september. Gavekort på 5000 kr.
Mia K. P., Brønderslev

Vindere af forskellige præmier i Bilka Bilbanko - august 2016
Dorthe Laigaard, Odense N
Dannie Hansen, Humble
Patricia Burgaya, Odense C
Ruth Søemod, Horsens
Solvej Nielsen, Horsens
Winnie Vilsen, Brædstrup
Peter Isø, Gjern
Benedikte Sørensen, Tilst
Anne Kirstine Kristensen, Tilst
Majbritt Pedersen, Tinglev
Helene Christiansen, Sønderborg
Line Hansen, Sønderborg
Simon Bjerg Ravnsbæk, Lemvig
Maja Jensen, Holstebro
Alex Thomsen, Holstebro
Lone V.G Nielsen, Aalborg
Tanja E. Nielsen, Nibe
Marina Magnussen, Aalborg Øst
Carina Gaust, Hjørring
Hanne Ramlov, Hjørring
Catharine Jochumsen, Frederikshavn
Jane Bertelsen, Greve
Daniel Prescetti, Greve
Sandra Krag Christiansen, Taastrup
Steen Lykke Brejner, Slagelse
Kim Meng, Slagelse
Maria Sommer, Slagelse
Mette Sørensen, Skive
Danny Kristensen, Holstebro
Mona Toft Andersen, Stoholm
Louise Grassbøll, Skodborg
Lillian Haugstrup, Kolding
Emma Andreasen, Almind
Emil Due, Nørre Snede
Diana Flittner, Rask Mølle
Sofie Othilia Knudsen, Vildbjerg
Glenn Mortensen, Herning
Sebastian Beck, Herning
Cecilia Mortensen, Frederikssund
Søren Jensen, Humlebæk
Rosa Hoffmann Kristiansen, Helsinge
Michelle Graakjær, Stensved 
S. Hemmingsen, Herlufmagle
Suphap Olausson, Næstved 
Suzette Løjbert, Greve
Flemming Johansen, Ishøj
Carina Petersen, Glostrup
Ditte Gregersen, Esbjerg N.
Freddy Hansen, Vejen
Heidi Trans, Esbjerg Ø.

Vindere af en uge på Feddet Camping:
Ida Dam Mortensen, Odense S
Gitte Kaufmann, Kolding
Nynne Schou Hansen, Hillerød

Vinder af et besøg for 2 personer i Claus Dalbys have.
Grete Nielsen, Hinnerup
Annalise Kehlet, Hasselager
Susan Christensen, Aalborg
Anne Marie Ambrosius, Nibe
Rie Larsen, Næstved
Lene Clausen, Næstved
Annelise Petersen, Odensen S
Anne Skov Møller Jakobsen, Vamdrup
Dorthe Preisler, Helsinge
Henny Hagelskjær, Herning
Esther Friis, Sydals
Karin Albriksen, Esbjerg N
Karin Pedersen, Skælskør
Dorthe Christiansen, Greve
I. Kovsgaard, Hjørring
AnneLis Christiansen, Hjørring
Thora Pedersen, Viborg
Frede A. Sørensen, Højslev
Anne Sørensen, Børkop
Bente Pedersen, Hobro
Danielle Kjærgaard, Løsning
Marianne Birkemose, Horsens
Lene Singh, Kastrup
Birgitte Hansen, Egtved
Pia Littau, Horsens

Vinder fra konkurrence avis uge 24
2 x armbånd inkl. Hotel
Søren Nielsen, Tjele
Rasmus Winther, Store Heddinge
2 x armbånd
Heidi Bach, Dronninglund
Sten Lang, Herning
Alexander Jensen, Kolding

Giv Din Mening - juni. Gavekort på 5000 kr.
Niels J., Kolding

Giv Din Mening - maj. Gavekort på 5000 kr.
Bente E., Sæby

Vind et besøg for 2 i Claus Dalby’s have
Gudrun Mejer, Horsens
B. Kragh-Hansen, Horsens
Inger Laursen, Tilst
Ove Medum, Brabrand
Marianne Gaardbo, Vandel
Marie Kærgård, Vejle Ø
Anne-marie Cawous, Ishøj
Mona Nielsen, Sæby
Anne-Grete Skipper, Støvring
Jette Bruun Nielsen, Viborg
Peter Rasmussen, Bjerringbro
Karen Ø Jørgensen, Viborg
Laila Grønbæk, Næstved
Lene Hansen, Næstved
Karina Larsen, Tommerup
Lise Jensen, Svendborg
Henrik Christiansen, Kolding
Linda Stage, Gørding
Tim Skovrup, Sommersted
Bente Kjær Sørensen, Hillerød
Anette Wagner, Allerød
Inger Kristensen, Engesvang
Erik Jensen, Ikast
Anne Marie Balzer, Pandrup
Kurt Jensen, Broby

Konfirmand 5-kamp
Sony TV: Martin Dinitrov, Ishøj
MacBook: Pernille Niemann

Giv Din Mening - april. Gavekort på 5000 kr.
Ulrik D. A., København S

Giv Din Mening - marts. Gavekort på 5000 kr.
Kitt V., Slagelse

SMS-challenge 2016
Tina Vang Nielsen, Århus
Emilie Bjerg, Hjørring
Maria Frahm, Esbjerg
Kristine Mønsted, Holstebro
Marie Terkelsen, Vejle
Julius Heltboe Slesvig, Fields
Ane Katrine Christoffersen, Kolding
Rikke Poulsen, Aalborg
Claus Sibbersen, Odense
Julie Hebo Kjærshøj, Næstved
Willem Schottert , Viborg
Nessa Naima Mahdaoui, Ishøj
Malene Maja Hartmann, Herning
Deborah Lena Cooley, Slagelse
Eric Asare, Hillerød
Mathias Hansen, Hundige
Henning Jørgensen, Sønderborg
Susan Andersen, Horsens

Giv Din Mening - februar. Gavekort på 500 kr.
Jørgen F., Næstved
Lars P., Tilst
Jette J., Aalborg Ø

Giv Din Mening - januar. Gavekort på 500 kr.
Heidi Fruelund, Herning
Mette Frandsen, Store Heddinge
Andreas Andersen, Odense S

Vindere af Antonius konkurrence
Annette Schioldan, Sæby
Janni Glarsing, Tikøb
Knud Laugesen, Middelfart
Lone Uglebjerg, Varde
Henrik Madsen, Skive
Poul Hansen, Faxe
Jette Smidt, Odense
Frode Andersen, Aalborg
Birgitte Sørensen, Esbjerg
Christina Grenz, Greve
Irma Jensen, Sabro
Sølva Hymøller, Sønderborg

De sidste vindere i Antonius er udtrukket, men det er endnu ikke lykkedes at komme i kontakt med disse.

Stort tillykke til vinderen af vores Adventsskrab med Bilka, føtex og Netto
1. præmie Vinder af iPad Mini 16GB
Zilje Pedersen, Korsør

2. præmie Vinder af DR SOFUS bamse, faldskærm, kopper og kuffert
Stine Hviid Johansen, slagelse
Børn: Tilde og Luna

3. præmie Vinder af gavekort på 300 kr. til Bilka, Føtex eller Netto
Mira Dalby Kjeldsen, Ryomgård

Godt skåret, guldmærkekampagne: Gavekort á 10.000 kr.
Linda Susi Dreier, Odense
Anette Frandsen, Tilst
Sasja Haaland Damgaard, Hjørring

Der anvendes cookies til at forbedre din oplevelse af websitet. Du accepterer ved at navigere videre. Læs mere om websitets cookies